کد خبر: 325

تاریخ انتشار: آبان ۱۶, ۱۳۹۷

دیدار فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با پدر شهید مرتضی پردال

کرونا نیوز؛ در این دیدار سرهنگ حمید خرمدل، فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با حضور در منزل شهید مرتضی پردال و اهداء لوح سپاس به پدر این شهید والامقام از مجاهدت‌های وی و خانواده بزرگوار شهید قدردانی کرد. فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار گفت: بارها در مجالس مختلف عرض کرده […]

کرونا نیوز؛

در این دیدار سرهنگ حمید خرمدل، فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با حضور در منزل شهید مرتضی پردال و اهداء لوح سپاس به پدر این شهید والامقام از مجاهدت‌های وی و خانواده بزرگوار شهید قدردانی کرد.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار گفت: بارها در مجالس مختلف عرض کرده ام که امثال ما نیاز به چنین حضور و دیداری با خانواده های معظم شهداء داریم و فراموش نکرده ایم که اگر امروز مسئولیت و امنیتی در کشور داریم به برکت خون شهداست تا گرد غفلت بر سر و روی مان ننشیند.

حمید خرمدل افزود:دیدار با خانواده های شهدا موجب عزت انسان خواهد شد ،چرا که خانواده های معظم شهداء همه وجودشان را وقف نظام و انقلاب کرده اندو ان شاء الله همه بتوانیم در مسیر شهداء طی طریق کنیم و خانواده های شهداء را از یاد نبریم.

وی درادامه اظهار کرد: درحقیقت روحیه ایثار و جان فشانی رزمندگان اسلام در دوران ۸ سال دفاع مقدس در نوع خودش بی نظیر بود و نمی‌توان از نعمت الهی خانواده های شهداء که فرزندان خود را راهی جبهه‌های نبرد حق علیه باطل می‌کردند به راحتی گذشت و همه به نوعی وظیفه داریم تا از این سرمایه های اصلی انقلاب و نظام اسلامی صیانت کنیم.

شهید مرتضی پردال طلبه گچسارانی در سال ۶۵و در عملیات کربلای ۵در منطقه عملیاتی شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

انتهای خبر/امین کائیدی شادگان
ارسال دیدگاه