تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
ادب هر قدر که کم باشد، بهتر از زيادي نژاد است.          حضرت علي (ع)      
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 305
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۹۷ - ۰۸:۴۱

لطف‌الله موسوی در گفت‌و‌گو با اشاره به افتتاح بیمارستان ۳۲ تخنخوابی باشت طی روزهای آینده گفت: کلنگ‌زنی و ساخت بیمارستان که یکی از نیازهای اساسی و مهم مردم باشت بود اقدامی مثبت از سوی مسئوولان به ویژه غلامرضا تاج‌گردون نماینده گچساران و باشت در پیگیری آن بود. شهردار باشت با بیان اینکه به عنوان یک […]

لزوم تجهیز و تکمیل بیمارستان ۳۲ تختخوابی باشت/ کامل و مجهز نه نمادین و نمایشی

لطف‌الله موسوی در گفت‌و‌گو با اشاره به افتتاح بیمارستان ۳۲ تخنخوابی باشت طی روزهای آینده گفت: کلنگ‌زنی و ساخت بیمارستان که یکی از نیازهای اساسی و مهم مردم باشت بود اقدامی مثبت از سوی مسئوولان به ویژه غلامرضا تاج‌گردون نماینده گچساران و باشت در پیگیری آن بود.

شهردار باشت با بیان اینکه به عنوان یک شهروند باشتی از مسئوولان و نماینده گچساران و باشت در این خصوص تشکر می‌کنم، افزود: یکی از دلایل مهاجرت مردم باشت به شهرهای اطراف نبود مراکز تخصصی پزشکی و درمانی بود که با افتتاح بیمارستان ۳۲ تختخوابی این موضوع کاهش محسوسی پیدا خواهد کرد.

موسوی در ادامه با تاکید بر لزوم تجهیز و تکمیل بیمارستان ۳۲ تختخوابی باشت برای افتتاح و بهره‌برداری تصریح کرد: به عنوان یک شهروند باشتی از مسئوولان خواستارم اگر قرار است بیمارستان باشت به بهره‌برداری برسد به صورت کامل و مجهز افتتاح شود نه نمادین و نمایشی.

آپلود عکس
وی ادامه داد: وجود پزشک متخصص، تجهیز بخش‌های مختلف از جمله آزمایشگاه، رادیولوژی،سونوگرافی، عکس‌برداری و دیگر بخش‌ها لازم و ضروری بوده که مسئوولان مربوطه باید این موارد را برای افتتاح در نظر داشته باشند.

موسوی با بیان اینکه شهرستان باشت  بیش از ۳۰ سال محروم از بیمارستان و بخش‌های پزشکی مجهز بوده است، گفت: افتتاح بیمارستان باشت برای مردم ایجاد توقع خواهد کرد و آنها انتظار بیمارستانی با خدمات ویژه و تجهیزات مورد نیاز را خواهند داشت بنابراین مسئوولان در نظر داشته باشند افتتاح نمایشی آن هم با چند تختخواب و تجهیزات ناقض خوشایند و مطلوب نیست.

آپلود عکس

شهردار باشت عنوان کرد: مردم باشت ۳۰ سال نبود بیمارستان مجهز در باشت را تحمل کرده‌اند و اگر مسئوولان در خصوص تجهیز کامل بیمارستان اقدام کنند یکسال دیگر نیز قابل تحمل است اما اینکه بیمارستان به صورت نمایشی و ناقص به بهره‌برداری برسد جوابگوی نیازهای پزشکی و درمانی مردم نخواهد بود همچنین این موضوع سبب بروز برخی مشکلات و خطرات احتمالی جاده‌ای خواهد شد.

موسوی تاکید کرد:  استاندار و نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی انتظار داریم در افتتاح بیمارستان باشت حوصله به خرج دهند مردم نیز در این خصوص صبر خواهند کرد.

وی عنوان کرد: در صورت انجام بازدید یا سرکشی توسط وزیر، استاندار و نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی مقدم آنها را گرامی داشته و بر دیده منت خواهیم گذاشت اما انتظار این است که بعد از افتتاح بیمارستان مردم به دلیل پاره‌ای مسائل درمانی جزئی مجبور نشوند به شهرهای همجوار بروند.

آپلود عکس
وی در پایان خاطرنشان کرد: ساخت بیمارستان ۳۲ تختخوابی باشت انصافا کار بزرگی است و تنها بیمارستان ۳۲تختوابی که در استان پیشرفت خوبی داشته و آماده افتتاح است در این خصوص از همت و پیگیری‌های نماینده و پیمانکار آن مهندس گوهرگانی کمال تشکر و قدردانی را داریم.

تلگرام
تلگرام
تلگرام
تلگرام
تلگرام
تلگرام
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد
متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد
متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد
مهمترین عناوین
اخبار ایران و جهان
عکس