تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
ادب هر قدر که کم باشد، بهتر از زيادي نژاد است.          حضرت علي (ع)      
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 274
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۹۷ - ۱۲:۵۸

سرهنگ فردین خلیلی مسئول  سازندگی ناحیه بسیج مقاومت گچساران گفت : با توجه به ابلاغیه بسیج در خصوص برگزاری رزمایش اقتدار عاشورایی به استان‌ها که اعلام شد شهرستان گچساران از جمعه ۶/۶ /۹۷ با گروههای جهادی برادر و خواهر خود اقدام به انجام رزمایش نمود. وی افزود: صبح جمعه گروه‌های جهادی خواهر از حوزه های […]

اردوکشی به سمت مصلا گچساران برای شرکت در نماز جمعه

سرهنگ فردین خلیلی مسئول  سازندگی ناحیه بسیج مقاومت گچساران گفت : با توجه به ابلاغیه بسیج در خصوص برگزاری رزمایش اقتدار عاشورایی به استان‌ها که اعلام شد شهرستان گچساران از جمعه ۶/۶ /۹۷ با گروههای جهادی برادر و خواهر خود اقدام به انجام رزمایش نمود.

وی افزود: صبح جمعه گروه‌های جهادی خواهر از حوزه های حضرت زینب و خدیجه و حوزه های دانش آموزی خواهر و برادر در بحث کارهای فرهنگی در مسجد صاحب الزمان برنامه هایی داشتند که بعد از آن به صورت اردوکشی به سمت مصلا برای شرکت در نماز جمعه اقدام نمودند.

خلیلی بیان داشت: ادامه برنامه ها در مسجد امام سجاد محله لبنان با برنامه های فرهنگی گروه جهادی حوزه امام علی ادامه یافت و جامعه پزشکی در محله لبنان در مناطق فقیر نشین و محروم حضور یافت.

وی گفت: گروه جهادی نظرپور در روستاهای آبشیرین برنامه های فرهنگی برگزار نمودند و گروه جهادی شهید پردال در روستاهای دیل و آرو اقدام به امورات عمرانی و ساخت و ساز منازل مردم  نمودند.

خلیلی همچنین افزود: برای روز دوم گروه های جهادی آمادگی خود را اعلام کرده اند.

 

              

تلگرام
تلگرام
تلگرام
تلگرام
تلگرام
تلگرام
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد
متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد
متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد
مهمترین عناوین
اخبار ایران و جهان
عکس