تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
ادب هر قدر که کم باشد، بهتر از زيادي نژاد است.          حضرت علي (ع)      
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 267
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۹۷ - ۱۹:۳۵

دهبانی مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: خواستم در مورد کودتای ۲۸ صحبت کنم ولی با سخنرانی فرماندار گچساران منصرف شدم. وی  تقدیر و تشکر کرد و گفت: من هم بر این باورم که آنچه را در این حوزه اختصاص می‌دهند سرمایه‌گذاری است و مصرف نیست و هدر نخواهد رفت. […]

دهبانی مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: خواستم در مورد کودتای ۲۸ صحبت کنم ولی با سخنرانی فرماندار گچساران منصرف شدم.

وی  تقدیر و تشکر کرد و گفت: من هم بر این باورم که آنچه را در این حوزه اختصاص می‌دهند سرمایه‌گذاری است و مصرف نیست و هدر نخواهد رفت. هرآنچه را در حوزه فرهنگ و ارشاد هزینه کنید هزینه برای این سرزمین و کشورمان است.

وی افزود: فرهنگ و اولویت دادن به آن در جامعه ما اینگونه نیست و شرط عقل است ، اگر جامعه رشد و ارتقا پیدا کرد آن جامعه سیاست ماندگاری پیدا می کند و اقتصادش سعی و خطا نخواهد بود و به رونق منتهی خواهد شد. اگر توسعه را درخت تصور کنید ، ریشه درخت فرهنگ خواهد بود.

وی افزود: اگر به لحاظ تجربه کشورهایی که پیشرفت کرده اند را ببینیم این ها یک پروسه ای را طی کردند و در حوزه فرهنگ هزینه کردند و بعد به پیشرفت رسیده اند.

مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:  هر چه ما در آموزش هزینه کنیم می‌توان به توسعه فرهنگ کمک کند . فرمانداری که  همه چیز از او می‌خواهند و بیاید و اولویت را فرهنگ قرار بدهد قابل تقدیر است.

دهبانی گفت: سقلاتون برای شهرستان و استان و بلکه برای کشور دارد تبدیل به یک برند می شود.

وی افزود : همایش‌هایی مانند سقلاتون باید سعی شود این برنامه ها به شهرستانها داده شود در کل ما بودجه خوبی برای این کارهای فرهنگی نداریم و  فرهنگ و ارشاد فقیر است. ما بعضی اوقات بدون پول برنامه خلق می کنیم.

وی در ادامه از حضور خبرنگاران و مهمانان تشکر ویژه کرد.

انتهای خبر/امین کائیدی شادگان
تلگرام
تلگرام
تلگرام
تلگرام
تلگرام
تلگرام
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد
متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد
متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد
مهمترین عناوین
اخبار ایران و جهان
عکس